Apie kompaniją

UAB „Investment & Financial Consultations“ įkurta 2008 m. rugpjūčio 8 d.


UAB „Investment & Financial Consultations“ - tai šiuolaikiška, kompetentinga, kūrybinga kompanija, teikianti profesionalias konsultacines paslaugas viešojo ir privataus sektoriaus klientams.  

UAB „Investment & Financial Consultations“ yra subūrusi kvalifikuotų specialistų komandą, dirbusių geriausiose Lietuvos verslo, personalo vadybos, finansų konsultacijų kompanijose bei valstybinėse institucijose.


Pagrindinė kompanijos veikla - konsultavimas ir dokumentų rengimas Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramai gauti, investicijų pritraukimas iš kitų finansinių mechanizmų, projektų valdymas. Mes veikiame švietimo, socialiniame, sveikatos, aplinkosaugos, turizmo, gamybos, informacinių technologijų, energetikos, verslo aplinkos gerinimo, žemės ūkio ir kt. sektoriuose.

UAB „Investment & Financial Consultations“ įdiegta ir sertifikuota ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistema.

UAB „Investment & Financial Consultations“ yra atrinkta ir įtraukta į Nacionalinį verslo konsultantų tinklą. SVV subjektams, kurie konsultuosis IFC pagalba verslo pradžios ir verslo plėtros temomis, bus kompensuojama nuo 50 iki 100 proc. paslaugų išlaidų. Kompensacijas gali gauti SVV subjektai, veikiantys ne ilgiau kaip penkerius metus. 

INVESTMENT & FINANCIAL
CONSULTATIONS, UAB